PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up je metoda mikroimplantace pigmentu do vrchní vrstvy pokožky se širokou škálou výběru a mixování barev. Šetří čas při líčení ale plně nenahrazuje .Je řešením pro ženy které s přibývajícím věkem mají problém při líčení linek s brýlemi, při slzení očí ,umíme korigovat tvar a plnost rtů či prořídlé a vypadané obočí, nebo prostě jen obyčejně podtrhnout křivky tváře a obličej zvýraznit. Samozřejmostí je bezplatná konzultace, která se ale nejčastěji provádí přímo na místě před zákrokem. Po provedení PMU je doporučeno speciální ošetřování po dobu pár dní, nenavštěvovat veřejné bazény, sauny a solária a dodržovat pravidla následné péče dle pokynů, které vám budou poskytnuty a řádně a podrobně vysvětleny. Doba hojení je přibližně 4 až 7 dní dle pokožky a zákroku.


 BB GLOW

Jedna z nejnovějších kosmetických procedur v Evropě. Léčba kožní záře je nejnovější trend v technologii péče o pokožku. Tento způsob péče o pleť je populární v Singapuru a Korei, má úžasné výsledky a nyní se dostává přes oceán do Evropy i mimo ni.  


MIKROPIGMENTACE (TETOVÁNÍ VLASŮ)

Je rychlá a moderní,téměř bezbolestná metoda a řešení ztráty vlasů.Pomůže skrýt vady způsobené alopecií, vypadáním vlasů, plešatost nebo ztrátu hustoty vlasů. Taktéž řešíme mikropigmentaci (dotetování) v místě jizev či prsních dvorců. Pomáhá znovu získat jak mužům tak ženám zpět sebedůvěru a pohodlí.


KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Vaše pleť potřebuje dokonalou péči. 

Náš salon nabízí profesionální ošetření pleti kvalitní profesionální italskou kosmetikou Diego Dalla Palma, která nabízí širokou škálu kosmetických řad na různé typy pleti od problematické po suchou pokožku a její kvalitní výživu.

Dále nabízíme mezoterapii, což je speciální metoda vpravení vysoce koncentrovaných ampulí vitamínů či kyseliny hyaluronové do pokožky pro její rychlou obnovu a mladistvý vzhled. Každá žena si v dnešní uspěchané době zaslouží čas pro sebe,nechat se hýčkat a rozmazlovat,což rádi splníme.